גנרטורים למכירה

חברת אלרם המתמחה בתחום הגנרטורים בעלת ניסיון עשיר של כ-35 שנה באספקה, התקנה ומכירת גנרטורים למגוון רחב של גופים ומטרות. בין מוצרי החברה ניתן למצוא דיזל גנרטורים לעת חירום מהתוצרת הטובה ביותר הקיימת בשוק.

יתרונות ברכישת גנרטור מחברת אלרם

  • מנועים ברמה הגבוהה ביותר - באלרם לא מתפשרים על איכות המוצרים ולכן מוודאים שימוש במנועים בעלי שם עולמי מתוצרת חוץ, ביניהם : CUMMINS, PERKINS, DEUTZ, MITSUBISHI JOHNDEER.
  • מחוללים ברמה הגבוהה ביותר - תוצרת: LEROY SOMMER,MECALTE,STAMFORD .
  • ניסיון - לחברת אלרם ניסיון עשיר של אלפי התקנות ואספקת מוצרים לשביעות רצון הלקוח.
  • גנרטורים מושתקים - החברה מספקת גנרטורים ברמות השתקה של 65 -72DBA ממרחק של 7 מטר, כמו כן מבצעת החברה תכנון וביצוע התקנות בחדרים אקוסטיים.
  • אספקה - לחברת אלרם קטלוג עשיר של כ- 350 גנרטורים למכירה ממלאי שרק הולך ומתרחב.
  • טווח הספקים רחב - 20KVA-2000KVA.
  • מערכת סינכרון ותיאום - כאשר מדובר בגנרטורים לעת חירום, דרוש לעיתים זרם גבוה המצריך שילוב של מספר גנרטורים ועליהם לבצע פעולה משותפת, לשם כך מספרת החבה מערכת המסנכרנת ומתאמת את פעולת הגנרטורים.
  • תחזוקה שוטפת - כחלק מחבילת השירות המובחרת, מספקת חברת אלרם תחזוקה שוטפת ויסודית בכל עת למוצריה בפריסה ארצית.

קטלוג גנרטורים למכירה

שאלות ותשובות

כיצד יודעים איזה גנרטור לרכוש?

בשל המגוון הרחב של גנרטורים למכירה המוצעים בקטלוג בחברה, אלרם מציעים אפשרויות התאמה אישית ומסייעת בבחירה של גנרטור למכירה על בסיס צרכי הלקוח ובכך מאפשרת את השימוש היעיל והנכון ביותר עבור כל צורך.

מה עדיף להשכיר גנרטור או לקנות?

תלוי במספר השימושים שברצונך לעשות בגנרטור. אם מדובר בשימוש חד פעמי, כמובן שעלות ההשכרה תהיה קטנה בהרבה מרכישה, עם זאת כאשר יש צורך בשימושים חוזרים ונשנים יש לחשב את סכום ההשכרה במספר השימושים הצפוי ולראות האם יותר משתלם לאתר גנרטור למכירה.

האם ישנו חוק המחייב להחזיק גנרטור לחירום?

כן, משרד התכנון והבנייה קבע תקנות שלפיהן בנייני רבי קומות ובניינים השייכים לבתי חולים ומוסדות הניזונים ממערכות הפועלות בזמן אמת מחוייבים על פי החוק להתקין ולחבר למערכת החשמל הכוללת של הבניין גנרטור חשמלי לשעת חירום.

כיצד מחשבים הספק נדרש להתקנת גנרטור חירום?

הבחירה צריכה להתבסס על פי שלוש נקודות, ראשית , סוג הציוד שאתה מתכוון להפעיל באמצעותו, שנית, משך זמן ההפעלה הרציף שנדרש, שלוש, האם מדובר בציוד שאין שינוי בהספק החשמל שלו. במידה ויש שינוי אז יש לשים דגש לא רק להספק או למשך הזמן אלא גם אם יש בו מייצבי מתח.

מהו טווח ההספקים של הגנרטורים מבית אלרם?

צי הגנרטורים שלנו כולל גנרטורים מושתקים, גנרטורים נגררים וגנרטורים לחירום. טווח ההספקים רחב מאוד: 20KVA-2000KVA

חברת אלרם עומדת לרשותך כל העת. נשמח לסייע לך תמיד במציאת הפתרונות המתאימים לכל משימה.