שירותי אחזקה/הסכמי שירות

חברת אלרם הציבה, מרגע היווסדה ועד היום, סטנדרטים גבוהים במיוחד בכל הקשור לשירות אשר ניתן ללקוח. חשוב לנו לספק ללקוח את הגנרטור המבוקש, אך חשוב עוד יותר כי השירות שאנו מספקים הוא שיהווה את ההבדל בינינו לבין החברות האחרות.

במחלקת השירות, מועסקים טכנאים וחשמלאים מנוסים אשר נותנים שירות תמיכה ותיקונים במקרה של תקלה 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ומגיעים עד לאתר הלקוח בניידות השירות, המאובזרות בכל כלי העבודה וחלקי החילוף הדרושים לביצוע התיקון בצורה מהירה ואיכותית.

חבילת השירות:

  • הסכמי שירות שנתיים לטיפול ותחזוקה שוטפת לדיזל גנרטורים.
  • אוברול כלל- גנרטור.
  • שיפוץ וליפוף מחוללים.
  • בדיקת דיזל גנרטורים בעומס דמי עד
  • שיפוץ ותיקון משאבות דלק ורדיאטורים.
  • טיפול מקיף לעגלות ומגדלי תאורה.

איש שירות של חברת אלרם מבצע שירותי אחזקה

 

שאלות ותשובות

האם החברה מוסמכת לספק פתרונות אנרגיה?
חברת אלרם גנרטורים הינה ספק מוכר ומאושר של משרד הביטחון ופועלת ע"פ הנחיות תו תקן  ISO9002.

למי פונים במקרה של תקלת מוצר?
חברת אלרם מספקת מענה קולי אשר פועל וזמין 24/7, ללא הפסקה. מוקד זה מיועד לדיווח על תקלות ולפניות של לקוחות שונים בנוגע למוצר אשר סופק להם. כמו כן מעמידה החברה לרשות כל לקוח צוות טכנאים מקצועי וזמין שיהיה אמון על הטיפול בתקלות אשר קשורות במוצרים המסופקים על ידינו. הטכנאים שלנו הם אנשי מקצוע מיומנים, אשר יכולים להתמודד עם כל תקלה, בכל נפח.

לאילו גופים ומוסדות מספקת החברה מוצרים?
החברה מספקת פתרונות תאורה למגוון רחב של קבלנים, חברות ביצוע, מפעלים תעשייתיים, חברות הייטק, חברות להפקת אירועים, מחצבות, קיבוצים, עבודות ימיות, ספנות, תקשורת.

כיצד מספקת החברה את המוצרים?
לרשות הלקוחות מערך שינוע גדול ויעיל, אשר מורכב מכלי רכב מיוחדים ומשאיות. מערך זה מאפשר העברה והובלה של גנרטורים מכל סוג, בדיוק אל המקום בו הלקוח יבקש להביא אותם.

חברת אלרם עומדת לרשותך כל העת.
נשמח לסייע לך תמיד במציאת הפתרונות המתאימים לכל משימה.