גנרטורים להשכרה

חברת אלרם מעניקה שירותי השכרת גנרטורים איכותיים ומתקדמים (כולל גנרטור חירום לארועים, לבנין, למעלית) ומעמידה לרשות לקוחותיה צי מודרני ורחב היקף של גנרטורים להשכרה. גנרטורים אלו משמשים מפעלים תעשייתיים, מוסדות וארגונים, חברות בנייה ותשתית ושלל גורמים בקהילה העסקית. הגנרטורים של אלרם מיוצרים על ידי מיטב היצרנים בעולם.
הם נבחנים בקפידה על ידי צוות העובדים המנוסה שלה, במטרה לספק לכל לקוח גנרטור שיעמוד במבחן התוצאה ויספק את האנרגיה הדרושה, במידה הדרושה ובטווח הזמן הרצוי.

קטלוג גנרטורים להשכרה

השירותים שלנו בתחום:

חברת אלרם מציעה שירותי השכרת גנרטורים לפרקי זמן קצרים וארוכים. בין אם מדובר בהשכרת גנרטור לימים ספורים, חודשים או שנים – אנו נספק לכל לקוח את מבוקשו במהירות ובמקצועיות, תוך הקפדה על שירות נעים ונוח.
בראש מעיינינו עומד כל העת האינטרס של הלקוח ואנו עושים הכל כדי להבטיח שההשכרה תיעשה על הצד הטוב ביותר.

 

סוגי גנרטורים להשכרה:

 

יתרונות ויכולות החברה:

 

מהו גנרטור?

גנרטור מאפשר יצירת אנרגיה חשמלית אותה ניתן לרתום לשימושים שונים. בשנים האחרונות הולך וגדל הצורך בבידור ופנאי ובהתאם לכך גדל גם מספרם של גנרטורים להשכרה,  חלק גדול מהם משמש לגיבוי חירום במקרים של הפסקות חשמל. בהתאם לכך גדל גם מספרם של יצרני הגנרטורים, כך שכל יצרן מייצר גנרטורים בדגמים רבים. כדאי ללמוד על הדגמים השונים לפני שמחליטים על גנרטור להשכרה או רכישה.

 

מתי עדיף להשכיר גנרטור על פני רכישתו?

גנרטור הוא ציוד מרכזי והכרחי בהפקה של מסיבות ואירועים המתקיימים בחוץ, תחת כיפת השמיים, כמו פארקים, גנים, כיכרות או בחיק הטבע. הגנרטור מאפשר לחבר אליו כלים חשמליים ומערכת הגברה, מחשבים, תאורה, אמצעי חימום וקירור ועוד, כך שניתן ליהנות מהיתרונות של האזור הפתוח, יחד עם היתרונות שהעולם המודרני מאפשר – מוסיקה מוגברת, תאורה ועוד.

אפשר לרכוש גנרטור שישמש אתכם בדרך קבע אך אפשרות מועדפת, למשל במקרה של הפקת אירועים מזדמנים, היא השכרת גנרטור לאירוע הספציפי. במידה שאתם מתכננים להשתמש בגנרטור באופן קבוע או שאתם מארגנים אירועים בתדירות גבוהה, יהיה משתלם יותר כלכלית לרכוש גנרטור, כמובן, אך אפשרות ההשכרה עדיפה פעמים רבות.

יתרון נוסף להשכרת גנרטור לעומת רכישה היא בעובדה שניתן לשכור גנרטור מסוים לפי אופי השימוש ולהתאים אותו כך שיענה בדיוק על הצרכים שלכם.

 

מה צריך לדעת לפני שמשכירים גנרטור?

אפשר לתאר גנרטור כמו תחנת רוח קטנה. הספק של גנרטור נמדד ביחידות של וואט (W) וכדי שהגנרטור יוכל לספק חשמל באירוע שלכם יש לחשב במדויק את ההספק של הציוד שאתם מתכננים להביא ולהפעיל. אי אפשר להפעיל ציוד רב שצורך הספק חשמל גבוה על גנרטור בעל הספק נמוך. חשוב לבדוק עבור כל ציוד שאמור להיות מחובר לגנרטור את ההספק שלהם ולפי זה לחשב את ההספק הכולל הדרוש לכם. כדאי להשאיר מרווח נשימה שיאפשר התמודדות עם עומסים לא צפויים. הגברת אירועים, למשל, צורכת חשמל רב, כמו גם מסכי הקרנה ואמצעי חימום וקירור.

 

נוחות השימוש וניידות

כדאי לקחת בחשבון גם את נוחות השימוש ומידת הניידות הנבדלות בין הגנרטורים השונים. ייתכן שתעדיפו גנרטור שזמן הפירוק וההתקנה שלו קצר, על פני אחד שדורש זמן עבודה רב יותר ופחות נוח לנייד אותו ממקום למקום. בחברת אלרם תמצאו מגוון גנרטורים ניידים או נייחים, צרו איתנו קשר למידע נוסף.

 

אילו סוגי גנרטורים קיימים ואיך בוחרים מה מתאים לנו?

כאשר מחפשים גנרטור להשכרה ישנם כמה פרמטרים שחשוב להכיר כמו תפוקה, יציבות זרם, משקל, צריכת דלק ומידת הרעש שהם יוצרים בזמן עבודה:

 

פרוייקטים נבחרים

שאלות ותשובות

מתי כדאי להשכיר גנרטור?

השכרת גנרטור עדיפה על פני רכישתו כשמדובר באירוע זמני, כך לדוגמא כאשר מעוניינים בתגבור למערכת קיימת, לתקופה קצובה מראש, למקום ספציפי בו לא קיימת תשתית חשמל או קיימת תשתית לא מספקת, וכו'.
אין ערך ברכישת גנרטור למשימה חד פעמית, כמו גם באירוע המתקיים לעיתים רחוקות, שכן עלותו של הגנרטור יקרה וכך גם החומרים המפעילים אותו ותחזוקתו באופן שוטף ומוקפד.

אילו גופים ומוסדות משתמשים בשירותי השכרת גנרטורים מבית אלרם?

צי הגנרטורים של אלרם משמש למגוון גופים ומטרות, ביניהם: קבלני בניה, חברות ביצוע, מפעלים תעשייתיים, חברות להפקות אירועים, בתי חולים, בנקים, חברות תקשורת, הייטק ועוד.

למי ניתן לפנות במקרה של תקלה בגנרטור ששכרתי?

לצורך טיפול בתקלות מעמידה חברת אלרם צוות טכנאים מקצועי אשר עומד לרשותו של כל לקוח ואמון על הטיפול בתקלות אשר קשורות בגנרטורים המסופקים על ידינו. הטכנאים שלנו הם אנשי מקצוע מיומנים, אשר יכולים להתמודד עם כל תקלה, בכל נפח.

מהו טווח ההספקים של הגנרטורים בקטלוג?

צי הגנרטורים הקיים בחברה מגיע בטווח הספקים רחב: 20KVA-2000KVA.

חברת אלרם עומדת לרשותך כל העת.
נשמח לסייע לך תמיד במציאת פתרונות אנרגיה מתאימים לכל משימה.

מאמרים נבחרים