גנרטורים להשכרה

חברת אלרם מעניקה שירותי השכרת גנרטורים איכותיים ומתקדמים ומעמידה לרשות לקוחותיה צי מודרני ורחב היקף של גנרטורים להשכרה. גנרטורים אלו משמשים מפעלים תעשייתיים, מוסדות וארגונים, חברות בנייה ותשתית ושלל גורמים בקהילה העסקית. הגנרטורים של אלרם מיוצרים על ידי מיטב היצרנים בעולם.
הם נבחנים בקפידה על ידי צוות העובדים המנוסה שלה, במטרה לספק לכל לקוח גנרטור שיעמוד במבחן התוצאה ויספק את האנרגיה הדרושה, במידה הדרושה ובטווח הזמן הרצוי.

קטלוג גנרטורים להשכרה

השירותים שלנו בתחום:

חברת אלרם מציעה שירותי השכרת גנרטורים לפרקי זמן קצרים וארוכים. בין אם מדובר בהשכרת גנרטור לימים ספורים, חודשים או שנים – אנו נספק לכל לקוח את מבוקשו במהירות ובמקצועיות, תוך הקפדה על שירות נעים ונוח.
בראש מעיינינו עומד כל העת האינטרס של הלקוח ואנו עושים הכל כדי להבטיח שההשכרה תיעשה על הצד הטוב ביותר.

 

סוגי גנרטורים להשכרה:

 

יתרונות ויכולות החברה:

 

פרוייקטים נבחרים

שאלות ותשובות

מתי כדאי להשכיר גנרטור?

השכרת גנרטור עדיפה על פני רכישתו כשמדובר באירוע זמני, כך לדוגמא כאשר מעוניינים בתגבור למערכת קיימת, לתקופה קצובה מראש, למקום ספציפי בו לא קיימת תשתית חשמל או קיימת תשתית לא מספקת, וכו’.
אין ערך ברכישת גנרטור למשימה חד פעמית, כמו גם באירוע המתקיים לעיתים רחוקות, שכן עלותו של הגנרטור יקרה וכך גם החומרים המפעילים אותו ותחזוקתו באופן שוטף ומוקפד.

אילו גופים ומוסדות משתמשים בשירותי השכרת גנרטורים מבית אלרם?

צי הגנרטורים של אלרם משמש למגוון גופים ומטרות, ביניהם: קבלני בניה, חברות ביצוע, מפעלים תעשייתיים, חברות להפקות אירועים, בתי חולים, בנקים, חברות תקשורת, הייטק ועוד.

למי ניתן לפנות במקרה של תקלה בגנרטור ששכרתי?

לצורך טיפול בתקלות מעמידה חברת אלרם צוות טכנאים מקצועי אשר עומד לרשותו של כל לקוח ואמון על הטיפול בתקלות אשר קשורות בגנרטורים המסופקים על ידינו. הטכנאים שלנו הם אנשי מקצוע מיומנים, אשר יכולים להתמודד עם כל תקלה, בכל נפח.

מהו טווח ההספקים של הגנרטורים בקטלוג?

צי הגנרטורים הקיים בחברה מגיע בטווח הספקים רחב: 20KVA-2000KVA.

חברת אלרם עומדת לרשותך כל העת.
נשמח לסייע לך תמיד במציאת פתרונות אנרגיה מתאימים לכל משימה.

מאמרים נבחרים