גנרטורים למכירה

מחפש גנרטורים למכירה? הגעת למקום הנכון. חברת אלרם המתמחה בתחום הגנרטורים בעלת ניסיון עשיר של כ-35 שנה באספקה, התקנת ומכירת גנרטורים למגוון רחב של גופים ומטרות. בין מוצרי החברה ניתן למצוא דיזל גנרטורים לעת חירום מהתוצרת הטובה ביותר הקיימת בשוק.

יתרונות ברכישת גנרטור מחברת אלרם

  • מנועים ברמה הגבוהה ביותר – באלרם לא מתפשרים על איכות המוצרים ולכן מוודאים שימוש במנועים בעלי שם עולמי מתוצרת חוץ, ביניהם : CUMMINS, PERKINS, DEUTZ, MITSUBISHI JOHNDEER
  • מחוללים ברמה הגבוהה ביותר תוצרת: LEROY SOMMER,MECALTE,STAMFORD
  • ניסיון לחברת אלרם ניסיון עשיר של אלפי התקנות ואספקת מוצרים לשביעות רצון הלקוח
  • גנרטורים מושתקים החברה מספקת גנרטורים ברמות השתקה של 65 -72DBA ממרחק של 7 מטר, כמו כן מבצעת החברה תכנון וביצוע התקנות בחדרים אקוסטיים
  • אספקה לחברת אלרם קטלוג עשיר של כ- 350 גנרטורים למכירה ממלאי שרק הולך ומתרחב
  • טווח הספקים רחב 20KVA-2000KVA
  • מערכת סינכרון ותיאום כאשר מדובר בגנרטורים לעת חירום, דרוש לעיתים זרם גבוה המצריך שילוב של מספר גנרטורים ועליהם לבצע פעולה משותפת, לשם כך מספרת החבה מערכת המסנכרנת ומתאמת את פעולת הגנרטורים
  • תחזוקה שוטפת כחלק מחבילת השירות המובחרת, מספקת חברת אלרם תחזוקה שוטפת ויסודית בכל עת למוצריה בפריסה ארצית

סוגי גנרטורים למכירה

גנרטור מושתק

חברת אלרם מחזיקה בצי גנרטורים מושתקים במגוון הספקים. גנרטורים אלו מציעים פעולה שקטה ואיכותית, אשר חוסכים מהסובבים את הרעש הקבוע והמתמשך אותו מפיקים הגנרטורים הרגילים והמוכרים.

הרעש הסביבתי שמפיקים הגנרטורים הסטנדרטיים אינו מתאים למקומות ציבוריים כמו מרכזי קניות או קניונים ועשויים ליצור מטרד של ממש גם באירועים פרטיים במקומות פתוחים. כך נכון גם לגבי אזורי מגורים ובניינים משותפים, כאשר מתעורר צורך ביחידה שתספק חשמל בעוצמה קבועה, מבלי ליצור מטרד סביבתי.

גנרטור מושתק יבטיח שקט מופתי לכל אורך פעולתו, כך שאספקת החשמל המבוקשת תתבצע ללא תקלות ומבלי שתורגש, בכל מקום.

למעשה, הגנרטורים המושתקים מבית אלרם מיועדים לעבודה בכל מקום הומה אדם או ציבורי, החל בצומת מרומזר, דרך בניין משרדים ועד בית חולים. כל גנרטור הנמכר על ידי החברה יזכה כמובן לתחזוקה וליווי צמוד מטעם אנשינו.

גנרטור נייד

חלק גדול מהגנרטורים הניידים של חברת אלרם מוגדרים גם כגנרטורים מושתקים, כך שניתן להציב אותם בכל מקום וליהנות מאספקת חשמל יציבה, ללא רעשי רקע מטרידים.

על אף העובדה שמדובר בגנרטורים ניידים וקלים לשינוע, הם מגיעים גם בהספקים גבוהים יחסית ויעניקו מענה מתאים לצריכת חשמל גבוהה, אף לזמן ממושך. את הגנרטורים ניתן לרכוש או לשכור לטווח קצר או ארוך או לאירוע נקודתי (גנרטור נייד יכול להתאים במיוחד לאירועים חד פעמיים הדורשים ניידות).

צוות החברה יספק ללקוח את הגנרטור הנייד שיתאים לצרכיו, וילווה אותו מבחינה מקצועית לאורך כל הדרך. אנו מספקים דרך קבע שירותי תדלוק ותחזוקה וכמובן – מענה מקצועי במקרי חירום. לצד שלל גנרטורים ניידים למכירה באיכות הגבוהה ביותר, תמצאו גם שלל אביזרים משלימים להפעלה קלה ומדויקת.

גנרטור חירום

גנרטור המוצב במקומות בהם שמירה על זרימת החשמל הרציפה היא קריטית, או במקומות בהם יש צפי לשיבושים רבים בחשמל. בתי חולים מחויבים בהחזקת גנרטור חירום כמובן, כדי לאפשר את המשך פעולתם גם במקים של הפסקת חשמל, אך גם ביישובים מבודדים מקובל להניח גנרטור למקרה בו ינתק זרם החשמל וצפוי לעבור זמן מה עד שיתוקן. גנרטור חירום צריך להיות בעל הספק חשמל גדול ולכלול מערכת סנכרון ותיאום, כיוון שלעתים יש צורך באספקת חשמל גדולה בזמן קצר. במקרים כאלה ניתן להפעיל גם מספר גנרטורים במקביל.

קטלוג גנרטורים למכירה

קניית גנרטור יד שנייה

כאשר חושבים על קנייה או מכירת גנרטור ,אחת האפשרויות היא רכישת גנרטור יד שניה. לבחירה בקניית מוצר מיד שנייה עשויים להיות מספר יתרונות, בראש ובראשונה המחיר, והידיעה שאתם רוכשים מוצר שעובד היטב. למידע נוסף על רכישת גנרטור יד 2.

 

מה עדיף – להשכיר או לקנות?

אז אתם צריכים גנרטור, אבל לא מצליחים להחליט מה עדיף – רכישה או השכרת גנרטור. אם תבחרו ברכישה של גנרטור, הרי שהגנרטור יהיה באחריותכם הבלעדית לטוב ולרע. מצד אחד אתם יודעים שהגנרטור יהיה היכן שתרצו, בזמן שתרצו, ללא הפתעות, אך יחד עם זאת, במידה ותתקלו בבעיה טכנית, הטיפול בה יהיה באחריותכם. מסיבה זו אנו מציעים שירות תחזוקה ותדלוק, ליווי צמוד ומענה מקצועי במקרי חירום.

הבחירה בין השכרה לרכישה תלוי בעיקר במספר השימושים שברצונכם לעשות בגנרטור: אם מדובר בשימוש חד פעמי, כמובן שעלות ההשכרה תהיה קטנה בהרבה מרכישה, עם זאת כאשר יש צורך בשימושים חוזרים ונשנים יש לחשב את סכום ההשכרה ולחלקו במספר הפעמים שלהערכתם תהיו זקוקים לגנרטור ועל פי זה תוכלו להחליט אם משתלם יותר לקנות גנרטור.

 

רכישת תוספות לגנרטור

מכירת גנרטורים לא מסתכמת רק ברכישה של גנרטור, וקיימות גם תוספות רבות. בין התוספות שתוכלו לרכוש נמצאות קופסת פיקוד אוטומטי בהפסקת חשמל, מטען מצברים וכבלים מאריכים באורכים שונים. בנוסף, תוכלו לרכוש תוספות לתחזוקת המנוע כמו שמן למנוע וחומרים אחרים.

 

מה חשוב לבדוק לפני שקונים גנרטור?

הדבר הכי חשוב הוא לבחור בחברה מקצועית ואמינה שתסייע לכם למצוא את הגנרטור הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם. אם מדובר בגנרטור יד שנייה חשוב לוודא שהוא הופעל על פי הוראות היצרן, שבוצעו בו טיפולים תקופתיים ושהוא אינו סובל מתקלות מיוחדות. בנוסף, חשוב לבדוק את לוח החשמל ואת מיכל הדלק ולסקור את חלקיו החיצוניים של הגנרטור כדי לזהות פגיעות.

 

כללי שימוש ובטיחות

הגנרטור הוא כלי יעיל להעברת חשמל, אך חשמל הוא לא משחק ילדים ועלול להיות גם מסוכן. כדי להימנע מפגיעות ותקלות יש מספר כללים עליהם יש להקפיד בעת שימוש בגנרטור. למשל, יש להקפיד על זרימת אוויר חופשית לגנרטור. גנרטור שאינו מקבל מספיק אוויר עלול להתחמם, להינזק ואף לעלות באש. שנית, יש למקם את הגנרטור במיקום נכון כך שיהיה רחוק מהישג ידם של מי שאינו מוכשר להשתמש בו. חשוב להימנע ממגע יד אדם שאינו יודע כיצד להפעיל את הגנרטור, ובמקרה של תקלה אין לנסות לתקנה אם אינכם בעלי הידע המתאים. קראו מאמר בנושא כללי בטיחות בשימוש בגנרטור.

 

שירותי תחזוקה ותדלוק על ידי אלרם

חשוב להקפיד לתדלק את הגנרטור רק כאשר הוא כבוי ונמצא במנוחה במשך שלושים דקות. כאשר הגנרטור פועל משתחררים אדים דליקים אשר עלולים לגרום לשריפה בשעת התדלוק. דבר חשוב נוסף הוא מתן תשומת לב לעלון לצרכן. הגנרטור מגיע עם הוראות מפורטות וחשוב לקרוא אותן היטב כדי שהשימוש בו יהיה בטוח.

חברת אלרם, המתמחה בשירותי גנרטורים למכירה ולהשכרה, מספקת שירותי תדלוק ותחזוקה ללקוחותיה הרבים. לאחר אספקת הגנרטור צוות החברה ילווה אתכם מבחינה מקצועית ויספק שירותי תחזוקה שוטפת ויסודית בפריסה ארצית במשך כל שעות היממה. שירותי התדלוק של החברה כוללים אספקת דלק בזמינות רבה ובהתאמה אישית על פי סוג הגנרטור ודרישות הלקוח.

 

שאלות ותשובות בנושא גנרטורים למכירה

 

כיצד יודעים איזה גנרטור לרכוש?

בשל המגוון הרחב של גנרטורים למכירה המוצעים בקטלוג בחברה, אלרם מציעים אפשרויות התאמה אישית ומסייעת בבחירה של גנרטור למכירה על בסיס צרכי הלקוח ובכך מאפשרת את השימוש היעיל והנכון ביותר עבור כל צורך.

 

האם ישנו חוק המחייב להחזיק גנרטור לחירום?

כן, משרד התכנון והבנייה קבע תקנות שלפיהן בנייני רבי קומות ובניינים השייכים לבתי חולים ומוסדות הניזונים ממערכות הפועלות בזמן אמת מחוייבים על פי החוק להתקין ולחבר למערכת החשמל הכוללת של הבניין גנרטור חשמלי לשעת חירום.

 

כיצד מחשבים הספק נדרש להתקנת גנרטור חירום?

הבחירה צריכה להתבסס על פי שלוש נקודות, ראשית , סוג הציוד שאתה מתכוון להפעיל באמצעותו, שנית, משך זמן ההפעלה הרציף שנדרש, שלוש, האם מדובר בציוד שאין שינוי בהספק החשמל שלו. במידה ויש שינוי אז יש לשים דגש לא רק להספק או למשך הזמן אלא גם אם יש בו מייצבי מתח.

 

מהו טווח ההספקים של הגנרטורים מבית אלרם?

צי הגנרטורים שלנו כולל גנרטורים מושתקים, גנרטורים נגררים וגנרטורים לחירום. טווח ההספקים רחב מאוד: 20KVA-2000KVA

 

חברת אלרם עומדת לרשותך כל העת. נשמח לסייע לך תמיד במציאת הפתרונות המתאימים לכל משימה.

פרוייקטים נבחרים

מאמרים נבחרים