השכרת מזגנים ניידים

הקיץ הישראלי לא משאיר לנו הרבה ברירות, ובכל מקום אנו מצפים – וזקוקים – למיזוג אוויר לצינון החלל. מצד שני החורף הישראלי אמנם אינו זהה לחורף הרוסי, אך הצורך בחימום בהחלט קיים. הצורך הזה שלנו, בקירור בקיץ וחימום בחורף, אינו מוגבל לבית או למשרד והוא נכון גם בכל מקום ציבורי, באירועים הנערכים בחוץ, בבניינים ישנים שאין בהם מערכת מיזוג אוויר מודרנית ועוד. בדיוק בשביל זה קיים שירות השכרת מזגנים של חברת אלרם גנרטורים.

 

מתי משכירים מזגנים?

כאמור, מגוון המקומות הזקוקים להשכרת מזגנים ו/או צ'ילרים הוא גדול, ומתאים לכל מקום בו אין מזגן פעיל ובכל זאת אתם זקוקים למיזוג, כמו אירועים הנערכים באוהלים בחוץ, בניינים ישנים שאין בהם מערכות מיזוג, מפעלים הזקוקים לשליטה בטמפרטורת הסביבה באיזורים מסוימים לפרקי זמן קצובים, ועוד.
קשב לאפיין בדיוק את הגופים המשכירים מזגנים ניידים או צ'ילרים, אך באופן כללי ניתן לראות בקרב לקוחותינו הרבה חברות הפקה, בעלי מפעלים וארגונים שונים, מכל קצות קשת הפעילות העסקית והחברתית.

 

מה היתרונות של השכרת מזגנים?

השכרת מזגנים מאפשרת לנו, קודם כל, להימנע מלהתקין מזגן קבוע במקרים בהם זה בלתי אפשרי או לא משתלם כלכלית, אך מלבד זאת השכרת מזגן מאפשרת לנו להתאים, למקד ולייעל את ניצול האנרגיה המושקעת בקירור או חימום החלל, בעיקר כאשר מדובר בצורך זמני, משתנה או לא קבוע.

כאשר אתם שוכרים מזגן מחברה אמינה ומקצועית אתם נהנים ממזגן חזק ואיכותי המספק את הקירור או החימום להם אתם זקוקים כדי ליצור תחושה נעימה בחלל, בהתאם לצורך שלכם.
אם נסכם את יתרונות השכרת המזגנים בנקודות נאמר כך:
• השכרת מזגנים חוסכת בהוצאות הכלכליות הכרוכות ברכישת מזגנים שאין בהם צורך קבוע ובהתקנתם.
• אין הגבלה על משך השכרת המזגן, לתקופות קצרות או ארוכות.
• ישנם מזגנים ניידים הקלים במיוחד לשינוע בהם אתם זקוקים לשירות מהיר במיוחד או לאפשרות לשינוע קל לשטח פתוח וחזרה.
• חברת ההשכרה אחראית לתפקוד המזגן ובגל מקרה של תקלה תקבלו שירות תיקון או החלפה במידת הצורך.
• ניתן לשכור מזגנים בהתאם לצורך, בכל כמות שהיא.
• ישנם לא מעט סוגי מזגנים להשכרה כך שניתן לבחור בדיוק את המזג המתאים לצורך שלכם: מזגנים קלים לניוד, מזגנים עוצמתיים לתעשייה ועוד.
• ברגע שאין לכם צורך במזגן תוכלו להחזיר אותו לחברה המשכירה ולהפסיק לשלם עליו.

 

למה חשוב לשים לב?

הדבר הראשון והחשוב ביותר שיש לשים אליו לב בבחירת מזגנים להשכרה הוא החברה ממה אתם שוכרים את המזגן. רצוי לא לסמוך על המזל ולהקפיד על עבודה עם חברה אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון בתחום, כך שתדעו לבטח כי אתם מקבלים את המוצר הטוב ביותר ואת השירות הטוב ביותר.
חשוב להגדיר מראש את הצורך המדויק שלכם ואת הציפיות שלכם ממיזוג האוויר. עליכם לוודא שתפוקת המזגן הנדרשת אכן תסופק, וכי המזגן לא חזק מדי – ואז תשלמו יותר על צריכת האנרגיה ועל הדרך תסבלו מקור או חום גדולים מדי, וכי אינו חלש מדי – ואז לא תקבלו את התמורה המלאה לכספכם או את הקירור והחימום להם אתם זקוקים.
חברות הפקה המנוסות בשכירת מזגנים יודעות מראש איזה מזגן הן צריכות לאיזה אירוע, אך רוב האנשים אינם יודעים להתאים את המזגן לצרכים, ולכן רצוי ומומלץ התייעץ עם אנשי המקצוע שלנו בטרם ההשכרה. אנחנו לא מצפים מלקוחותינו להבין בחברות הייצור של המזגנים, במידת הבלאי שלהם וכו', וכאנשי מקצוע אנחנו מספקים את כל המידע הדרוש ללקוח כדי להחליט איזה מזגן הא מעדיף לשכור. מה שאתם צריכים לדעת זה את הפרטים הטכניים על השטח הדורש מיזוג: מהו שטח האזור שזקוק למיזוג, כמה אנשים צפויים לשהות בו ואיזה מכשור פועל בו, האם מדובר במתחם חיצוני או פנימי, כמה פתחים יש והאם הם פתוחים או סגורים ועוד. היועצים שלנו יוכלו להציע לכם את המזגנים המתאימים ביותר לצרכים שלכם, בהתאם למה שאתם תגדירו.

 

ייעוץ מקצועי בחברת אלרם

כאמור, היצע המזגנים להשכרה הוא גדול מאוד, וכמו כל תחום טכנולוגי אחר, גם תחום מיזוג האוויר משתכלל ומתפתח כל הזמן. אנשים רבים שאינם מסתייעים בייעוץ מקצועי מתפתים לשכור או לקנות את המזגנים החדישים והיקרים ביותר, שלעיתים השימוש בהם אינו יעיל, ולמעשה מייקר את שירות ההשכרה או את צריכת האנרגיה ללא צורך אמיתי בכך.

השכרת מזגנים- אלרם

אחד הדברים החשובים ביותר, כפי שציינו בהתחלה, הוא לבחור את חברת ההשכרה המקצועית ביותר, כך שתוכלו לסמוך על אנשי המקצוע העובדים בחברה שייעצו לכם בצורה הטובה ביותר.
השכרת מזגנים יכולה להיות פתרון יעיל וחסכוני בכל מקום בו דרוש מיזוג אוויר זמני, לתקופות קצרות או ארוכות, או במקומות בהם לא ניתן או לא כדאי להתקין מערכת מיזוג אוויר קבועה, כל עוד תקפידו על עבודה עם ספק השירות הנכון.

בחברת אלרם חשוב לנו שהלקוח יהיה מרוצה, ואנו עושים ככל שביכולתנו להתאים לכל לקוח את מערכת מיזוג האוויר הדרושה לו, כך שמצד אחד תענה על הצרכים שלו ומצד שני לא תהיה יקרה שלא לצורך.