השכרת גנרטורים לאירועים

אם החלטתם להצטרף לטרנד החתונות בחיק הטבע, ואתם כרגע בשלבי הארגון הראשוניים, סביר להניח שהבנתם שתהיו צריכים לדאוג לכסאות ושולחנות, ליישור השטח, לקייטרינג שיגיע למקום עם מלצרים, ובטח מישהו זרק לכם גם מילה על גנרטור. בואו נתעכב לרגע על מילה האחרונה ונסביר למה גנרטור חשוב לאירוע שלכם ואיך תבחרו את הגנרטור המתאים.

השכרת גנרטורים לאירועים בטבע

מסיבות טבע, הופעות, חתונות, בר מצוות, ימי הולדת ועוד- אירועים בטבע הפכו לנפוצים מאוד בשנים האחרונות. לא משנה אם אתם מתכננים ערב קריוקי בחוף הים, או חתונה בחיק הטבע- תהיו זקוקים לגנרטור שיספק לכם חשמל. השכרת גנרטורים לאירועים מאפשר לכם לקיים את האירוע בכל מקום שתבחרו בלי לוותר על הפריבילגיה של חשמל יציב. למעשה, בעזרת גנרטור תוכלו ליהנות מהגברה, תאורה, מקררים ואפילו מזגנים ניידים גם במקומות בהם אין תשתיות בכלל.

אירועים בטבע

איך בוחרים גנרטור לאירוע שלך?

כדי שהאירוע שלכם יתנהל בצורה הטובה ביותר בלי תקלות מיותרות עליכם לבחור גנרטור מתאים. קיימים סוגים רבים של גנרטורים, בהספקים ובגדלים שונים ועליכם להבין מהו הגנרטור שמתאים לסוג האירוע שלכם. ככלל ניתן לומר שככל שהאירוע גדול יותר כך יהיה צורך בגנרטור גדול ועוצמתי יותר, אבל כדי לקבל מידע מדויק יותר עליכם לפנות לחברה המתמחה בתחום.

שיקול נוסף בבחירת הגנרטור היא מידת החסכוניות שלו. הגנרטור פועל על סולר או בנזין, ומלבד התשלום על השכרת הגנרטור תשלמו גם על הדלק שתשימו בו. ככל שהגנרטור חסכוני יותר הוא צורך פחות דלק, וכך התשלום הסופי נמוך יותר.

אם אתם לא אוהבים את הרעש המונוטוני שמשמיע גנרטור פועל או שאתם סבורים שהרעש יפריע לאירוע, וודאי תשמחו לשמוע שקיים גם גנרטור מושתק שכמעט ואינו משמיע רעש או לחבור בגנרטור הגורם לרעש מופחת, ויש גם כאלה.

Twin Pack generators

השכרת גנרטורים לאירועים מורידה מכם את הצורך לדאוג לאספקת החשמל התקינה בשעת האירוע. החברה שתספק לכם את הגנרטור תשנע אותו אל מקום האירוע וגם תדאג להפעלתו התקינה של הגנרטור. כמובן שאם חס ושלום תתעורר תקלה בזמן האירוע תספק לכם החברה שירותי תיקון מקצועיים.
חברת אלרם מתמחה במתן שירותי גנרטורים לאירועים, ועובדי החברה ישמחו להתאים לכם את הגנרטור המתאים לכם בהתאם לתנאי השטח וסוג האירוע. אחד השירותים שמציעה החברה נקרא Twin Pack generators, במסגרתו נערך גיבוי על ידי שתי יחידות גנרטור כדי ליצור אירוע בטוח מפני תקלות ונפילות חשמל.