השכרת מזגנים ניידים

רכישה של מערכת מיזוג אוויר, על אף היותה יקרה היא אופציה מועדפת על פני רוב הגופים והמוסדות בישראל. אך ישנם מקרים בהם יש צורך בפתרון אחר, הן בשל היעדר תשתית והן במקרים דחופים בהם מערכת המיזוג תקולה או לא מספקת, למקרים אלו במיוחד נוצר פתרון מיזוג אידיאלי – השכרת מזגנים ניידים.

השכרת מזגנים ניידים בישראל היא שירות מבוקש במיוחד ע״י גופים רבים הזקוקים לפתרונות מיזוג ניידים באופן מיידי, ההשכרה מתבצעת במגוון טווחים וניתן להתאים את המזגנים בהתאם לדרישות הלקוח והחלל בו נדרשת פעולת הקירור ומהווה פתרון חסכוני באנרגיה ורב שימושי לכל מטרה.

השכרת מזגן נייד

יתרונות בהשכרת מזגנים ניידים בחברת אלרם:

שירותי ההשכרה של חברת אלרם כוללים השכרת מזגנים ניידים תעשייתיים למגוון צרכים. אלו מזגנים עוצמתיים אשר ביכולתם למזג ולקרר גם חללים סגורים גדולים במיוחד, בתנאי שטח מיוחדים ובמקומות לא שגרתיים.

 

מה זה מזגן נייד?

כאשר עונת הקיץ בפתח והטמפרטורות עולות מיום ליום, כל מה שאנחנו מחפשים זה מקלט ומפלט מהחום. בדיוק ברגעים הקשים ביותר, כשאנחנו צריכים את המזגן כל-כך, הוא עלול לקרוס. זה לא פלא, בעיקר לא לאור הקיץ הישראלי, שמאופיין בטמפרטורות גבוהות ובאזור החוף גם בלחות גבוהה וברמת המאמץ שהמזגנים נדרשים אליה כדי לעמוד בעומס. השכרת מזגנים ניידים אפשרית גם עבור הבית אם יש בכך צורך, וגם עבור שימושים שונים בתעשייה, במשרדים, באירועים ועוד.

מזגן נייד הוא מזגן שאפשר להעביר ממקום אחד לאחר. המזגן הנייד כולל חיבור לשקע חשמלי וצינור חיצוני לפליטת המים במהלך פעולתו שניתן להפנות דרך החלון אל מחוץ לחדר, או להניחו מעל דלי לאיסוף המים.

 

מתי כדאי להשכיר מזגנים ניידים ולמי זה מתאים?

מה עושים כשהחום איום? אפשר לנסות להשתמש במאוורר, אבל ייתכן שהמאוורר לא יעזור במקרה הזה – ואז צריך מזגן. אם אין מזגן, או שהוא מושבת מפעילותו, מכל סיבה שלא תהיה, אפשר לפנות להשכרת מזגנים, ולקבל מענה מיידי. מזגנים ניידים מהווים פתרון נהדר לקירור מבנים קבועים כמו מפעלים או משרדים או לקירור של מתחמים שונים כגון אוהלים או מבנים ארעיים אחרים ואפילו מבנים בהם מתקיימים כנסים, ירידים, ועידות או סדנאות ויש צורך במיזוג אוויר או בתגבור מערכת מיזוג האוויר הקיימת.

חברת אל רם מתמחה בהשכרת מזגנים ניידים תעשייתיים ומספקת מזגנים שאפשר לשנע ולהציב בכל מקום שתרצו, כך שניתן לקיים כל אירוע כל מקום כמעט, גם בזמנים ובמקומות חמים במיוחד. אנו חיים בתקופה שמאפשרת את מה שלא התאפשר עד לפני כמה שנים ושכירת כמות מספיקה של אמצעי קירור ושילוב חכם שלהם בחלל מאפשר יצירה של טמפרטורה נוחה ולאפשר בכך את קיומה של הפעילות שאתם מעוניינים לקיים, בתנאים אופטימאליים. אם האירוע מתקיים בטבע אין שום בעיה לחבר את מערכת המיזוג לאוהל, לדוגמא, לגנרטור מתאים.

כדי לדעת כמה מזגנים תצטרכו והיכן יש להציב אותם כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר כדאי להיעזר באנשי המקצוע של חברת אל-רם, שישמחו לייעץ לכם ולהתאים לכם את מערכת המיזוג הטובה ביותר לצרכיכם.

 

לאילו מטרות כדאי לשכור מזגן ואיך נבחר את פתרון הקירור המתאים?

לא תמיד אנחנו צריכים מזגן באופן קבוע. לעיתים עלינו לארגן פעילויות ואירועים שדורשים מיזוג למשך תקופת הפעילות בלבד, וזה יכול להיות בין שעות בודדות למספר ימים או אפילו עבור קייטנה של חודש בחופש הגדול, ומובן שאין צורך לקנות מזגן במיוחד בשביל זה. מזגנים ניידים להשכרה הם הפתרון הטוב ביותר עבור כל מי שזקוק למזגן באופן זמני. אם תשכילו לבחור בחברה מקצועית ואמינה כמו אלרם, שתאפשר לכם לבחור מבין מגוון רחב של מזגנים וגם תייעץ לכם בהתאם לאופי האירוע ומאפייני החלל בו יתקיים האירוע שלכם, תרוויחו אוויר לנשימה, פשוטו כמשמעו.

מזגנים ניידים מתאימים לחללים אשר אין בהם מערכת קירור מסיבה כלשהי (תקלה או היעדר תשתית) וכן למקרים נקודתיים בהם יש צורך במיזוג לחלל מסוים.

השכרת מזגנים ניידים תעשייתיים נדרשת במקרים רבים ובעיקר כאשר מתקיימת התכנסות של אנשים רבים במקום שאינו ממוזג ובאקלים חם או חמים. מזגנים ניידים להשכרה קיימים במגוון של סוגים, עוצמות וגדלים, על-מנת שלכל אירוע שאתם מארגנים ניתן יהיה להתאים פתרון מיזוג. לפרטים נוספים ולהשכרת מזגן נייד צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

פרוייקטים נבחרים

שאלות ותשובות

האם המזגנים הניידים נבדקים לפי הגעתם אל הלקוח?

כל מוצרי החברה וביניהם מערכות הקירור והמזגנים עוברים בדיקות תקינות מקיפות ע״י אנשי החברה לפני האספקה.

למי ניתן לפנות במקרה של תקלה מחוץ לשעות העבודה הסדירות?

בחברה ישנו מוקד מענה קולי אשר פועל וזמין 24/7. מוקד זה מיועד לדיווח על תקלות ולפניות של לקוחות שונים בנוגע למוצר אשר סופק להם. המוקד מתרחב ועובר שיפורים כחלק מתהליך בלתי פוסק שמבוצע בחברה בכל עת, לשיפור מערך השירות.

האם ניתן להתקין מזגנים ניידים באופן עצמאי?

התקנת מזגן זהו חלק חשוב ביותר ומשפיע על פעילותו של המזגן לאורך שנות פעילותו. ההתקנה צריכה להתבצע ע"י מתקין מורשה של החברות הגדולות , שעבר הכשרות והשתלמויות באופן שוטף, ובצורה מקצועית, ואסטטית. לשם כך מעמידה החברה צוות התקנה לכל פרוייקט וכל לקוח.

חברת אלרם עומדת לרשותך כל העת.
נשמח לסייע לך תמיד במציאת הפתרונות המתאימים לכל משימה.

מאמרים נבחרים