השכרת מזגנים ניידים

רכישה של מערכת מיזוג אוויר, על אף היותה יקרה היא אופציה מועדפת על פני רוב הגופים והמוסדות בישראל. אך ישנם מקרים בהם יש צורך בפתרון אחר, הן בשל היעדר תשתית והן במקרים דחופים בהם מערכת המיזוג תקולה או לא מספקת, למקרים אלו במיוחד נוצר פתרון מיזוג אידיאלי – השכרת מזגן נייד.

השכרת מזגנים ניידים בישראל היא שירות מבוקש במיוחד ע״י גופים רבים הזקוקים לפתרונות מיזוג ניידים באופן מיידי, ההשכרה מתבצעת במגוון טווחים וניתן להתאים את המזגנים בהתאם לדרישות הלקוח והחלל בו נדרשת פעולת הקירור ומהווה פתרון חסכוני באנרגיה ורב שימושי לכל מטרה.

מזגן נייד להשכרה: השכרת מזגנים ניידים לתעשיה ואירועים

 

יתרונות בהשכרת מזגנים בחברת אלרם:

שירותי ההשכרה של חברת אלרם כוללים השכרת מזגנים תעשייתיים למגוון צרכים. אלו מזגנים עוצמתיים אשר ביכולתם למזג ולקרר גם חללים סגורים גדולים במיוחד, בתנאי שטח מיוחדים ובמקומות לא שגרתיים.

פרוייקטים נבחרים

שאלות ותשובות

לאיזו מטרה מתאימה השכרת מזגן נייד?

מזגנים ניידים מתאימים לחללים אשר אין בהם מערכת קירור מסיבה כלשהי (תקלה או היעדר תשתית) וכן למקרים נקודתיים בהם יש צורך במיזוג לחלל מסוים.

האם המזגנים הניידים נבדקים לפי הגעתן אל הלקוח?

כל מוצרי החברה וביניהם מערכות הקירור והמזגנים עוברים בדיקות תקינות מקיפות ע״י אנשי החברה לפני האספקה.

למי ניתן לפנות במקרה של תקלה מחוץ לשעות העבודה הסדירות?

בחברה ישנו מוקד מענה קולי אשר פועל וזמין 24/7. מוקד זה מיועד לדיווח על תקלות ולפניות של לקוחות שונים בנוגע למוצר אשר סופק להם. המוקד מתרחב ועובר שיפורים כחלק מתהליך בלתי פוסק שמבוצע בחברה בכל עת, לשיפור מערך השירות.

האם ניתן להתקין  מזגנים ניידים באופן עצמאי?

התקנת מזגן זהו חלק חשוב ביותר ומשפיע על פעילותו של המזגן לאורך שנות פעילותו. ההתקנה צריכה להתבצע ע”י מתקין מורשה של החברות הגדולות , שעבר הכשרות והשתלמויות באופן שוטף, ובצורה מקצועית, ואסטטית. לשם כך מעמידה החברה צוות התקנה לכל פרוייקט וכל לקוח.

חברת אלרם עומדת לרשותך כל העת.
נשמח לסייע לך תמיד במציאת הפתרונות המתאימים לכל משימה.

מאמרים נבחרים